Proč zvolit nás?
Zkušenost
V průběhu 20 let našeho fungování jsme získali bohatou praxi a znalosti v oboru, kde držíme krok s dobou.
Profesionalita
Respektujeme individualitu klientů a hledáme taková řešení, která splňují jejich přání a představy. Zároveň garantujeme trvanlivost a funkčnost našich výsledků.
Informovanost
Výsledky naší práce jsou veřejně známé. Kdokoli má možnost je zhodnotit a posoudit
Tradice
Ctíme poctivé zahradnické řemeslo a vážíme si práce našich učitelů a zkušených zahradníků.
Inovativnost
Nejen, že ve své práci uplatňujeme poslední trendy v zahradnictví, ale také jsme součástí odborné veřejnosti posouvající úroveň a kvalitu našeho řemesla stále dál.
Zodpovědnost
Jako stálý člen Svazu zakládání a údržby zeleně a Mezinárodní asociace zahradnických firem musíme ctít a respektovat úroveň standardů zahradnického oboru.

DIKÉ ZAHRADY s.r.o.

Jsme česká zahradnická firma působící v oboru sadovnictví a krajinářství již od roku 1992. Naše působnost je převážně na území Libereckého, Středočeského a Královéhradeckého kraje. Nicméně zakázky jsme schopny realizovat po celé České republice i v zahraničí.

Naší náplní práce je poskytování služeb v oblasti projektování sadových úprav, sadovnických realizací a následné údržby. Služby nabízíme tzv. “na klíč” a nebo konkrétně dle požadavků klienta.

Specializací naší firmy je architektura zahrad, veřejná zeleň, okrasná a koupací jezírka, střešní zahrady, zahradní stavby či komunikace. Veškeré služby, které provádíme, děláme se vší zodpovědností, ve vztahu k poctivému řemeslu, naší tradici a budoucnosti.

Jsme dlouholetými členy profesních svazů a odborných organizací jako je Svaz zakládání a údržby zeleně (SZÚZ), Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT), Mezinárodní asociace zahradnických firem (ELCA) zabývající se realizacemi sadových úprav. Jsme také součástí dalších odborných sekcí pro koupací jezírka jako je Asociace biobazénů a jezírek (ABAJ) a realizátorů střešních zahrad (ZeS).

Nejen tato členství nás zavazují k poctivé a příkladné práci, díky které dosahujeme našich výsledků, jež získaly řadu ocenění.

Logo